Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

ARPALIT Neo Spray, roztok na liečbu ektoparazitóz aj na dezinsekciu príbytkov zvierat 300ml

Náš kód: ARP13   Kategórie: Antiparazitiká

Arpalit Neo spray, roztok na liečbu ektoparazitóz aj na dezinsekciu príbytkov zvierat 300ml…

Celý popis
skladem 9 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
9.7 € 8.0 € bez DPH

Popis produktu

Arpalit Neo spray, roztok na liečbu ektoparazitóz aj na dezinsekciu príbytkov zvierat 300ml

Aplikačná forma spreja poskytujeme komfortnú, rýchlu a jednoduchú aplikáciu na dezinsekciu psích príbytkov, pelechov, búd, podložiek, prepraviek ai. Produkt je možné použiť aj priamo na psa. Nástrek prevádzame opatrne mimo tvárovú časť, do mierneho zvlhčenia srsti. Účinné látky Permethrin a Fenoxykarb obsiahnuté v produkte majú ovicidný i larvicidný účinok a zároveň chráni psíka pred opätovným napadnutím.

OBSAH LIEKOVÝCH A OSTATNÝCH LÁTOK

1 gram (1,34 ml) obsahuje:

Liečivé látky:

Permethrinum 25:75 (cis:trans) 4,7 mg

Fenoxycarbum 1,2 mg

Kožný sprej, roztok.

Bezfarebný roztok

Prípravok sa nanáša stlačením rozprašovača proti smeru srsti zo vzdialenosti 15–20 cm od povrchu tela. Veľkosť dávky sa odvíja od veľkosti ošetrovaného zvieraťa. Ošetrenie sa vykonáva len do ľahkého zvlhčenia srsti prípravkom po celom povrchu tela zvieraťa s výnimkou hlavy (okolie očí, ňufáku). Na ošetrenie hlavy nastriekajte prípravok na dlaň ruky chránenej rukavicou a opatrne votrite do srsti, aby nedošlo k zasiahnutiu otvorov. Srsť sa prečeše hrebeňom, kefou alebo sa rukou premne, aby prípravok prestúpil až na kožu. Po ošetrení je nutné zviera po dobu 48 hodín nekúpať.

INDIKÁCIA:
Liečba ektoparazitóz. Prípravok pôsobí proti blchám (Ctenocephalides spp.), kliešťom (Ixodes spp., Dermacentor spp., Haemaphysalis spp.), všiám (Linognathus setosus), všenkám (Trichodectescanis.) a ich vývojovým štádiám. Prípravok je možné použiť na dezinsekciu príbytkov zvierat.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie