Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Biogance Waterless Cat 150ml

Náš kód: Bio12   Kategórie: Hygiena a podstielka

Biogance Waterless cat - Suchý šampón pre mačky Biogance je šetrná prírodná francúzska kozmetika…

Celý popis
skladem 11 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
12.1 € 10.0 € bez DPH

Popis produktu

Biogance Waterless cat - Suchý šampón pre mačkyBiogance
je šetrná prírodná francúzska kozmetika pre domáce zvieratá navrhnutá odborníkmi veterinárnych a farmaceutických odborov, ktorá nie je testovaná na zvieratách!

  • suchý prírodný šampón pre mačky
  • obsahuje prírodný rastlinný práškový extrakt
  • bezoplachový, vhodný pre jemné čistenie medzi kúpaním
  • odstraňuje zápach, špinu, mastnotu a vlhkosť
  • nevysušuje a nedráždi pokožku
  • vhodný pre všetky typy srtsi
  • obsah: 150ml

Použitie:
Pred použitím pretrepať. Nasprejujte zo vzdialenosti 30cm od povrchu srsti a nechajte 2 minuty pôsobiť. Následne dôkladne vykefujte.

Biogance je prvá francúzska rada kozmetických výrobkov pre domácich miláčikov, ktorá sa inšpirovala priamo z našej prírody. Je vyrábaná z prírodných a organicky aktívnych surovín, ktoré respekutjí ako naše domácich miláčikov, tak životné prostredie.

Produkty sú vyrábané bez použitia * parabénov, ** fenoxyetanolu a živočíšnych olejov. Biogance optimalizuje svoje receptúry tak, aby vyvíjal iba prírodné a zároveň účinné produkty.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde odborníci z odborov veterinárnych, chemických aj farmaceutických kombinujú svoje znalosti pre zvýšenie pohody našich domácich miláčikov. Viac než len prostý výrobok starostlivosti o domáce zvieratá, Biogance chce ponúkať to najlepšie pre naše domácich miláčikov.

Výrobky Biogance nie sú testované na zvieratách.

* Parabény sú skupinou chemických látok široko používaných ako konzervačné činidlá v kozmetike a farmateutickém priemyslu. Sú využívané najmä pre ich baktericídne a fungicídne vlastnosti. Môžu vyvolávať alergiu.

** Fenoxyetanol je využívaný ako konzervačný prostriedok nielen v kozmetike. Fenol obsiahnutý vo fenoxyetanolu má schopnosť vypnúť rekciu primárneho mechanizmu imunitného systému. To môže taktiež ohroziť funkciu orgánových sústav, bolesti hlavy, šok, slabosť, kŕče, poškodenie obličiek, srdcové zlyhanie, zlyhanie obličiek, alebo usmrtenie.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie