Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)
Zľava -20%

Nobby bazén pre psa skladacie červený S 80x20cm ZĽAVA 20 % VÝPREDAJ

Náš kód: 62204   Kategórie: Pre psov

Doprajte svojmu psovi vlastný bazén! Bazén je vyrobený z odolného materiálu, má zosilnené bočnice a…

Celý popis
skladem 6 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
22.8 € 18.9 € bez DPH 28.5 €

Popis produktu

Doprajte svojmu psovi vlastný bazén! Bazén je vyrobený z odolného materiálu, má zosilnené bočnice a je stabilný aj bez vzduchových komôr. Takto sa môžete ušetriť vzduchového kompresora a namáhavého nafukovanie!

Bazén je bleskovo rozložený aj zložený. Protišmykový povrch vnútri bazénika. Pokiaľ nie je používaný alebo je prepravovaný je možné ho zložiť. Silný a odolný povrch. Praktický vypúšťací ventil. Jednoduchá údržba, stačí utrieť. 

Veľkosť ø 80 x 20 cm. Tvar bazéna možno zmeniť na štvoruholník / obdĺžnik pre použitie na balkónoch, terasách. 

Bazénik je postavený obratom ruky: Vybaľte, postavte na vybrané miesto a naplňte osviežujúci vodou. Zábava môže začať! Bazén je kruhový a má pružné steny. 

Po vzrušujúcom dni u psieho bazénu sa dá rýchlo opäť upratať: Skrz bočný ventil rýchlo vytečie voda a hladký povrch sa dá ľahko očistiť. V zloženom stave sa dá bazén uschovať na malom mieste. 

Upozornenie k používaniu:Uistite sa, prosím, že Váš pes nemá príliš ostré pazúry, mohol by pri vyvádzanie v bazéne poškodiť dno. Bazén by nemal byť naplnený z viac ako 60% vodou, aby bol zachovaný jeho tvar. 

Ostatné upozornenia:Žiadna hračka nie je nezničiteľná. Ako s každým iným produktom, sledujte svojho psa pri hre s touto hračkou. Kontrolujte, prosím produkt pravidelne, či nie je poškodený a vymeňte ho, ak nájdete vadu alebo chýbajú niektoré jeho súčasti, v opačnom prípade nemožno vylúčiť zranenie zvieraťa.

 

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie