Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Biogance šampón Odour control 250ml

Náš kód: bio10   Kategórie: Šampóny pre psov

Biogance šampón Odour Control - šampón na kontrolu zápachu Biogance je šetrná prírodná francúzska…

Celý popis
skladem 6 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
9.6 € 8.0 € bez DPH

Popis produktu

Biogance šampón Odour Control - šampón na kontrolu zápachu

Biogance je šetrná prírodná francúzska kozmetika pre domáce zvieratá navrhnutá odborníkmi veterinárnych a farmaceutických odborov, ktorá nie je testovaná na zvieratách!

  • prírodný šampón pre dospelých psov i šteňatá
  • výťažok z rozamrýnu a pínie zaisťujú jemné a šetrné čistenie a neutralizujú pachy zvieraťa
  • neobsahuje parabény, fenoxyetanol a živočíšne oleje
  • obsah 250ml

Použitie:
Šampón jemne vmasírujte do mokrej srsti a dôkladne opláchnite, pre silnejšie účinok nechce 2min pôsobiť.
Zabráňte styku s očami.

Biogance je prvá francúzska rad kozmetických výrobkov pre domácich miláčikov, ktorá sa inšpirovala priamo z našej prírody. Je vyrábaná z prírodných a oraganicky aktívnych surovín, ktoré respekutjí ako naše domácich miláčikov, tak životné prostredie.

Produkty sú vyrábané bez použitia * parabénov, ** fenoxyetanolu a živočíšnych olejov. Biogance optimalizuje svoje receptúry tak, aby vyvíjal iba prírodné a zároveň účinné produkty.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde odborníci z odborov veterinárnych, chemických aj farmaceutických kombinujú svoje znalosti pre zvýšenie pohody našich domácich miláčikov. Viac než len prostý výrobok starostlivosti o domáce zvieratá, Biogance chce ponúkať to najlepšie pre naše domácich miláčikov.

Výrobky Biogance nie sú testované na zvieratách.

* Parabény sú skupinou chemických látok široko používaných ako konzervačné činidlá v kozmetike a farmateutickém priemyslu. Sú využívané najmä pre ich baktericídne a fungicídne vlastnosti. Môžu vyvolávať alergiu.

** Fenoxyetanol je využívaný ako konzervačný prostriedok nielen v kozmetike. Fenol obsiahnutý vo fenoxyetanolu má schopnosť vypnúť rekcia primárneho mechanizmu imunitného systému. To môže taktiež ohroziť funkciu orgánových sústav, bolesti hlavy, šok, slabosť, kŕče, poškodenie obličiek, srdcové zlyhanie, zlyhanie obličiek, alebo usmrtenie.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie