Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Biogance šampón Tawny apricot 250ml

Náš kód: Bio16   Kategórie: Šampóny pre psov

Biogance Tawny apricot - pre žlto hnedú srsť Biogance je šetrná prírodná francúzska kozmetika pre…

Celý popis
skladem 6 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
9.6 € 8.0 € bez DPH

Popis produktu

Biogance Tawny apricot - pre žlto hnedú srsť

Biogance je šetrná prírodná francúzska kozmetika pre domáce zvieratá navrhnutá odborníkmi veterinárnych a farmaceutických odborov, ktorá nie je testovaná na zvieratách!

  • prírodný šampón pre psov s blond, žltou, zlatú, žltohnedú a marhuľovou farbou srsti
  • Tawny apricot šampón aktivuje prirodzenú farbu srsti
  • obsahuje mrkovový olej a hennu, ktoré posilňujú a zjemňujú
  • Tawny apricot šampón s vyváženým pH a vysokým obsahom provitamínu čistí srsť jemne a do hĺbky
  • vďaka vysokému obsahu prírodných farbív pomáha obnoviť prirodzenú farbu srsti
  • výsledkom používania je jemná, hebká a lesklá srsť
  • vhodný aj pre šteniatka
  • obsah: 250ml

Použitie:
Šampón naneste na mokrú srsť, jemne vmasírujte a potom dôkladne opláchnite. Naneste znovu, nechajte 2 minúty pôsobiť a potom opäť dôkladne opláchnite.
Zabráňte styku s očami.

Biogance je prvá francúzska rad kozmetických výrobkov pre domácich miláčikov, ktorá sa inšpirovala priamo z našej prírody. Je vyrábaná z prírodných a oraganicky aktívnych surovín, ktoré respekutjí ako naše domácich miláčikov, tak životné prostredie.

Produkty sú vyrábané bez použitia * parabénov, ** fenoxyetanolu a živočíšnych olejov. Biogance optimalizuje svoje receptúry tak, aby vyvíjal iba prírodné a zároveň účinné produkty.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde odborníci z odborov veterinárnych, chemických aj farmaceutických kombinujú svoje znalosti pre zvýšenie pohody našich domácich miláčikov. Viac než len prostý výrobok starostlivosti o domáce zvieratá, Biogance chce ponúkať to najlepšie pre naše domácich miláčikov.

Výrobky Biogance nie sú testované na zvieratách.

* Parabény sú skupinou chemických látok široko používaných ako konzervačné činidlá v kozmetike a farmateutickém priemyslu. Sú využívané najmä pre ich baktericídne a fungicídne vlastnosti. Môžu vyvolávať alergiu.

** Fenoxyetanol je využívaný ako konzervačný prostriedok nielen v kozmetike. Fenol obsiahnutý vo fenoxyetanolu má schopnosť vypnúť rekcia primárneho mechanizmu imunitného systému. To môže taktiež ohroziť funkciu orgánových sústav, bolesti hlavy, šok, slabosť, kŕče, poškodenie obličiek, srdcové zlyhanie, zlyhanie obličiek, alebo usmrtenie.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie