Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Biogance White spray 300ml

Náš kód: Bio24   Kategórie: Šampóny pre psov

Biogance White spray - suchý šampón na bielu srsť Biogance je šetrná prírodná francúzska kozmetika…

Celý popis
skladem 7 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: vo štvrtok 18.07.
14.5 € 11.9 € bez DPH

Popis produktu

Biogance White spray - suchý šampón na bielu srsť

Biogance je šetrná prírodná francúzska kozmetika pre domáce zvieratá navrhnutá odborníkmi veterinárnych a farmaceutických odborov, ktorá nie je testovaná na zvieratách!

  • Biogance White spray je suchý šampón pre psov i mačky
  • založený na bázi prírodných rastlinných práškov, ktoré zaisťujú jemné umytie, odstránenie zápachu a posilňujú bielu a svetlú srsť
  • nevysušuje a nedráždi pokožku
  • vhodný pre psy, šteňatá, mačky a mačiatka
  • obsah: 300ml

Použitie:
Zviera vykefujte, šampón nastriekajte na srsť zo vzdialenosti 30 cm. Nechajte 2 minúty pôsobiť, šampón potom vyčešte kefou. Pred použitím pretrepte. Zabráňte styku s očami.

Biogance je prvá francúzska rad kozmetických výrobkov pre domácich miláčikov, ktorá sa inšpirovala priamo z našej prírody. Je vyrábaná z prírodných a oraganicky aktívnych surovín, ktoré respekutjí ako naše domácich miláčikov, tak životné prostredie.

Produkty sú vyrábané bez použitia * parabénov, ** fenoxyetanolu a živočíšnych olejov. Biogance optimalizuje svoje receptúry tak, aby vyvíjal iba prírodné a zároveň účinné produkty.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde odborníci z odborov veterinárnych, chemických aj farmaceutických kombinujú svoje znalosti pre zvýšenie pohody našich domácich miláčikov. Viac než len prostý výrobok starostlivosti o domáce zvieratá, Biogance chce ponúkať to najlepšie pre naše domácich miláčikov.

Výrobky Biogance nie sú testované na zvieratách.

* Parabény sú skupinou chemických látok široko používaných ako konzervačné činidlá v kozmetike a farmateutickém priemyslu. Sú využívané najmä pre ich baktericídne a fungicídne vlastnosti. Môžu vyvolávať alergiu.

** Fenoxyetanol je využívaný ako konzervačný prostriedok nielen v kozmetike. Fenol obsiahnutý vo fenoxyetanolu má schopnosť vypnúť rekcia primárneho mechanizmu imunitného systému. To môže taktiež ohroziť funkciu orgánových sústav, bolesti hlavy, šok, slabosť, kŕče, poškodenie obličiek, srdcové zlyhanie, zlyhanie obličiek, alebo usmrtenie.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie