Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Aminela popruhové prepínacie vodítko 15mm/220cm modré

Náš kód: AM860   Kategórie: Vodítka pre psov

Aminela prepínacie vodítko z nylonového popruhu Keď sa snúbi jednoduchosť s kvalitou, precíznou…

Celý popis
skladem > 15 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
13.4 € 11.1 € bez DPH

Popis produktu

Aminela prepínacie vodítko z nylonového popruhu

Keď sa snúbi jednoduchosť s kvalitou, precíznou prácou a domáce českou výrobou, sú na svete Aminela obojky a vodítka, ktoré prekvapí svojou jednoduchosťou a pekným dizajnom. Produkty značky Aminela sú vymyslené ľuďmi, ktorí majú psov, milujú psov a rôzne aktivity s nimi spojené. Snažíme sa vymýšľať produkty šité na mieru psom i ich majiteľom s ohľadom na funkčnosť, pohodlie aj dizajn. S každým novým produktom prinášame viac vlastných skúseností a požiadaviek na zdokonalenie. Produkty Aminela sú pre každého, kto dáva prednosť jednoduchému dizajnu. Jednoduchému však neznamená menej kvalitnému. Mäkký a na dotyk príjemný popruh je pevný a kvalitny, precízne prešívanýObojky a vodítka Aminela ponúkame v pekných farbách, vďaka ktorým môžete vytvoriť farebný set, alebo sa s farbami pohrať a vybrať viac farebné prevedenie obojku a vodítka.

 • mäkké nylonové prepínacie vodítko
 • pevné, napriek tomu hebké na dotyk
 • výborné spracovanie
 • pevné prešívanie
 • pekný dizajn
 • kovové kvalitné komponenty
 • šírka popruhu 15mm
 • dĺžka 220cm
 • nastaviteľná dĺžka vodítka cca 185cm, 135cm a 105cm
 • farba - modrá
 • 100% český výrobok

Výhodou prepínacieho vodítka je karabína na každom konci vodítka a tri kovové krúžky všité do vodidla v troch vzdialenostiach. Každým prepnutím sa vytvorí rukoväť a priestor pre psa. Vodítko Aminela má vpletené 3 očká, takže získate vodítko v troch dĺžkach - cca 185cm, 135cm a 105cm.

Prepnutím na prvý krúžok získate klasicky malú rukoväť a dlhý priestor pre psa. Prepnutím na druhý krúžok vytvoríte veľké pútko vhodné na prehodenie cez plece a tým si uvoľníte ruky a váš maznáčik vám ide takmer u nohy. Prepnutím na posledný krúžok vodítko skrátite na polovicu a nemusíte mať v ruke veľa smotaného prebývajúceho vodítka.

Prepínacie vodítko tak poskytuje mnoho možností, môžete ho využiť na obyčajné prechádzky lesom aj v meste, na výcvik, pomocou dvoch karabín ho môžete prepnúť aj k špeciálnym opaskom a využiť tak vodítko treba na túry, alebo šport so psom.

Obojky a vodítka Aminela sú vytvárané s maximálnym ohľadom na kvalitu, dobré a pevné spracovanie a pohodlie pre majiteľa i psie miláčikov. U tejto série sme stavili na jednoduchosť, pretože v jednoduchosti sa skrýva krása.

Značka Aminela je vytváraná tímom ľudí, ktorí vlastnia jedného a viacerých psov, sú s nimi aktívne a chápu tak ich potreby a rešpektujú ich nároky.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie