Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Energy - prírodné produkty pre zdravie a pohodu

Výrobky ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie pri čom zachováva čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy.

Energy - prírodné produkty pre zdravie a pohodu
admin hlavní admin hlavní V stredu 06.04. 2022

Využitie liečivých rastlín je terapeutickou metódou starou takmer ako ľudstvo samo. Pôvodné doslova alchymistické postupy sa počas storočí premenili na rešpektovaný, účinný a šetrný spôsob na riešenie viac či menej závažných zdravotných ťažkostí. Dnešná uponáhľaná doba si žiada kompenzáciu v podobe navodenia si vnútorného pokoja, relaxácie, starostlivosti o fyzické i duševné zdravie. Predchádzať závažným zdravotným problémom cítim ako nevyhnutné a okrem zdravého pohybu si každý z nás môže udržovať dobré zdravie aj napr. pomocou prírodných produktov Energy. Všetky Energy prípravky sú v maximálnej miere prírodné, šetrné a mimoriadne účinné. Pri ich vývoji sa dbá na širokú myšlienkovú platformu a synergické spojenie medzi odbornou verejnosťou, lekárskymi kruhmi a terapeutmi. Firma Energy rešpektuje najnovšie poznatky vedy a zároveň čerpá zo znalostí a skúseností tradičných, medicínsko-filozofických učení.

Veterinárny rad

Popri produktoch určených pre človeka môžete to najlepšie v oblasti regenerácie a prevencie, prípadne riešenie už zdravotného problému ponúknuť aj vašim zvieracím kamarátomJe pre nich určený produktový rad Energyvet, ktorý vychádza z osvedčených humánnych výrobkov a je prispôsobený oveľa citlivejšiemu organizmu zvieratRegenerácia vhodne dopĺňa klasickú liečbu a rozširuje možnosti ako veterinárnych lekárov, tak chovateľov na nápravu zdravotného stavu aj pri chorobách neliečiteľných alebo liečiteľných len veľmi ťažko. Všeobecne sa dá povedať, že v prípade choroby reagujú všetky zvieratá na potravinové doplnky oveľa lepšie ako ľudia. Sú viac späté s prírodou, viac „na Zemi“, tu a teraz, nie sú tak oslabené a zaťažené myslením, predstieraním či pretvárkou a sú priamejšie, jednoduchšie.

Ako užívateľ produktov Energy som úplne nadšená z veterinárneho radu a verím v prospešnosť účinkov aj na našich psích, mačacích aj ostatných zvieracích miláčikov!

Dana Pučálková

Podobné články

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie