O spoločnosti

Spoločnosť Pučálka s.r.o. sa môže chváliť už viac než dvadsaťročnou históriou. Prvým oborom, s ktorým sme začínali, bol dovoz, distribúcia a inštalácia okenných fólií a autofólií (www.pucalka.cz).

V roku 2008 sme naše podnikanie rozšířili na internetový obchod s chovateľskými potrebami a veľmi skoro sme začali s dovozom holistického krmiva Artemis (www.artemispetfood.eu), kde sme na začiatku roku 2010 získali oficiálne zastúpenie pre celú Európu. V roku 2009 sme začali dovážať ďalšie holistické krmivo Canine Caviar (www.canine-caviar.cz).

V roku 2012 sme začali s prípravou našej vlastnej značky krmiva, ktoré sme v tomto roku uviedli na trh - Marp. V našej privátnej značke sme využili našich skúseností v oblasti výživy a vytvorili sme receptúry presne podľa našich požiadavkov. Viacej o krmive Marp nájdete na www.marppetfood.cz. Od našich počiatkov je cieľom prinášať našim zákazníkom špičkové produkty, ktoré majú jednoznačne pozitívny prínos pre ich mazlíčkov.

www.krmiva-pucalka.sk
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.