Veľkoobchod

Medzi naše hlavné činnosti v oblasti predaje krmív patrí ich distribúcia. Našu firemnú stratégiu staviame na jednoznačných obchodných podmienkach a špičkovom servise. Obchody zásobujeme do 24 hodín s akýmkoľvek množstvom krmiva.

Neoddelitľnou súčásťou našeho servisu sú i masívne podpory predaja. Tým, že sa vyhýbame spoluprácii s veľkoobchodmi a kontrolujeme trh v celej Európe, sme schopní zaistiť cenovú stabilitu našich produktov.

V prípade záujmu o spolupráciu s našou firmou, prosíme, vyplňte dotazník ako predajca a zároveň nám zašlite emailom kópiu ŽL alebo výpisu z OR.

Ponúkame produkty renomovaných produktov Nakúpte podľa značky

Našou hlavnou špecializáciou sú prírodné krmivá pre psov a mačky. A našej vlajkovou loďou sú krmivá pre psov a mačky Marpo. V našej ponuke nájdete celú radu značiek a produktov. Vyberáme pre vás len produtky, ktoré sú kvalitné a funkčné. Všetky krmivá a ďalšie produkty používame aj pre svojich psov.

V porovnávači máte 0 produkty

Zobraziť porovnanie
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.