Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Prírodná maškrta? - Máme ji!

Hľadáte dokonalú maškrtu pre vášho psa, ktorá ho nielen poteší, ale zároveň prinesie aj množstvo ďalších benefitov? Nestrácajte čas hľadaním!

Prírodná maškrta? - Máme ji!
admin hlavní admin hlavní V piatok 15.03. 2024

Naša Marp Holistic Horská tyčinka je úplne prírodná maškrta vytvorená podľa tradičnej himalájskej receptúry. Navyše podporuje odstraňovanie zubného povlaku a kameňa a zároveň vášho psa môže zabaviť aj na dlhé hodiny. A čo je najdôležitejšie, je plne holistická – bez umelých konzervantov, farbív alebo iných potenciálne škodlivých prísad.

A čo o tyčke hovoria zákazníci?

„ Evidentně i voní. Náš Sarloosek Frekoušek ji zavětřil což dělá jen u konzerv a masa"

Denisa Lásková

 

Akú vybrať veľkosť?

Máme optimálnu veľkosť pre všetkých. Horská tyčinka S sa hodí naozaj pre tie najmenšie plemená akými sú napr. jazvečíky, yorkšíri, šeltie a ostatné malé plemená. Veľkosť L je vhodná pre stredné plemená typu pudel, bradáč, border kólia a pod. Tyčinku XL využijú ovčiaci, dalmatíni, retreiveri a ostatné väčšie a veľké plemená.

Rozdelenie je však iba orientačné. Pretože aj horskú tyčinku veľkosť L môžu zdolať jazvečíky a XL zase plemená stredného vzrastu. Každý majiteľ svojho maznáčika pozná najlepšie a dokáže tak odhadnúť správnu veľkosť pre svojho psíka na mieru.

Odporúčanie

Napriek tomu, že šteňatá všetkých plemien radi obhrýzajú a žujú počas výmeny zubov, pri tzv. prezubovaní, horská tyčinka pre svoju tvrdosť nie je v tomto období úplne optimálna. V šteniacom období odporúčame vhodnejšie žuvacie maškrty, ktoré počas žuvania zmäknú a sú tak ideálnou voľbou pre vaše šteňatá. Pomôcť s prezubením môžete svojmu šteniatku aj prípadnou vhodne vybranou hračkou, ktorá šteniatku počas žuvania neublíži.

Vždy treba myslieť na to, aby psík mal neustále k dispozícii dostatočné množstvo tekutín.

Podobné články

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie