Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Krmivo Doxneo

Vedeli ste, že krmivo Doxneo obsahuje čerstvé a sušené mäso a celý rad superpotravín? Zároveň je úplne bez obilnín, vedľajších produktov a umelých konzervantov!

Krmivo Doxneo
admin hlavní admin hlavní V pondelok 04.01. 2021

Zloženie krmiva Doxneo je pomerne jednoduché - jeden hlavný zdroj živočíšnych bielkovín - receptúra ​​s kačicou, jahňaťom alebo morkou, jeden vedľajší zdroj živočíšnych bielkovín - ryba. Tuky sú zastúpené lososovým olejom v kombinácii s rastlinným tukmi, vďaka čomu má krmivo skutočne perfektný pomer omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín.

Ako hlavný zdroj uhľohydrátov dominujú krmivu zemiaky, ktoré sú veľmi dobre stráviteľné a nie sú na ne alergické reakcie ako na bežné obilniny. Krmivo je doplnené poriadnou porciou byliniek, ktoré napomáhajú imunitnému systému a zlepšujú fungovanie celého organizmu psa.

V roku 2018 a 2019 sme uviedli na trh ďalší rad krmiva Doxneo - Doxneo Fresh, ktoré obsahuje kombináciu čerstvého a sušeného mäsa. Vďaka kombinácii čerstvého a sušeného mäsa sme schopní dodať do krmiva technologicky ešte viac mäsa a viac chutnosti. Ako zatiaľ posledné dve receptúry sme uviedli na trh jednoproteínové receptúry s jahňaťom a lososom - tieto receptúry sú najvhodnejšie pre precitlivených psov.

 

 

Podobné články

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie