Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Doxneo - viac, než len krmivo bez obilnín!

Krmivo Doxneo obsahuje čerstvé a sušené mäso a celý rad superpotravín. Zároveň je úplne bez obilnín, vedľajších produktov a umelých konzervantov. Skrátka funkčné granule, konzervy a maškrty pre psov.

Doxneo - viac, než len krmivo bez obilnín!
admin hlavní admin hlavní V stredu 16.08. 2023

Veríme, že spojenie s prírodou je tá správna cesta. Preto vymýšľame funkčné receptúry so špičkovým zložením bez obilnín. V duchu holistickej/prírodnej koncepcie obsahujú naše krmivá aj celý rad byliniek. U konzerv Doxneo si môžete byť istí, že obsahujú iba mäso, zeleninu, vývar a minerály. Sú úplne bez obilnín, chemickej konzervácie alebo vedľajších produktov. Obsahujú 92 % mäsa, vnútorností a vývaru. A obľúbené Doxneo maškrty sú už čerešničkou na torte.

Zloženie krmiva Doxneo je pomerne jednoduché - jeden hlavný zdroj živočíšnych bielkovín - receptúra ​​s kačicou, jahňaťom alebo morkou, jeden vedľajší zdroj živočíšnych bielkovín - ryba. Tuky sú zastúpené lososovým olejom v kombinácii s rastlinným tukmi, vďaka čomu má krmivo skutočne perfektný pomer omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Ako hlavný zdroj uhľohydrátov dominují krmivu zemiaky, ktoré sú veľmi dobre stráviteľné a nie sú na ne alergické reakcie ako na bežné obilniny. Krmivo je doplnené poriadnou porciou byliniek, ktoré napomáhajú imunitnému systému a zlepšujú fungovanie celého organizmu psa.

Len nedávno sme "obliekli" granule Doxneo do nového kabátika a vylepšili receptúry o kombinácii čerstvého a sušeného mäsa. Už čoskoro nás čaká aj nový obal konzerv v rovnakom dizajne. Aj ďalšie novinky v značke Doxneo na seba nenechajú dlho čakať.

Podobné články

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie