Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Frontline TRI-ACT spot-on pre psov L (1x4ml) 20-40kg

Náš kód: AP031   Kategórie: Antiparazitiká

Antiparazitická pipeta Frontline TRI-ACT spot-on Dog je vhodná pre veľké plemená psov 20 - 40 kg.…

Celý popis
skladem 6 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
14.7 € 12.1 € bez DPH

Popis produktu

Antiparazitická pipeta Frontline TRI-ACT spot-on Dog je vhodná pre veľké plemená psov 20 - 40 kg. Roztok na kvapkanie na kožu je určený na liečbu a prevenciu napadnutia blchami, kliešťami, komármi alebo všenkami. Zabíja blchy do 24 hodín.

Prípravok Frontline Tri-Act L pre psov veľkých plemien (20 - 40 kg) je určený na liečbu a prevenciu napadnutia blchami alebo kliešťami a má repelentný účinok (brániace sanie) proti flebotomům, krv viažucim muchám alebo komárom.

Usmrcuje blchy behom 24 hodín.

Jedno ošetrenie bráni ďalšiemu napadnutiu po dobu 4 týždňov. Môže však dôjsť k prichytenie jednotlivých kliešťov, tá však odpadnú počas prvých 24 hodín po napadnutí. Prípravok nezapácha, nešpiní a nemastí srsť.

Neaplikujte prípravok mačkám!

Účinné látky:

  • fipronil, permethrin

Spôsob podania:

  • Držte pipetu kolmo hore a odlomte hrot. Dvakrát kliknite na zúženú časť pipety a uistite sa, že obsah zostal v hlavnej časti pipety. Rozhrňte srsť zvieraťa v oblasti bázy krku pred lopatkami, až je vidieť kože. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľkokrát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu v jednom mieste.

Upozornenie: Je dôležité zabezpečiť aplikáciu prípravku na také miesto, z ktorého si ho zviera nemôže slíznout, a po aplikácii zabrániť vzájomnému olizovaniu zvierat.

Repelentný účinnosť proti prenášačom leishmaniózy a dirofilariózy a proti krv viažucim muchám / bodalkám: flebotomové (Phlebotomus perniciosus):> 90% po 3 týždne a > 80% po 5 týždňov, komáre (Culex pipiens): 90,4% po 4 týždne, bodalky stajňové (Stornoxys calcitrans):> 88,6% po 5 týždňov, Perzistentná insekticídna účinnosť proti: fllebotomům po 3 týždne (P. perniciosus), bodalkám stajňovým po 5 týždňov.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie