Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Nobby CLASSIC PRENO hrudný postroj L čierna

Náš kód: P9096   Kategórie: Postroje pre psov

Hrudný postroj Nobby je špičkovým kompromisom športového a funkčného vybavenia pre aktívne…

Celý popis
skladem 1 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
18.9 € 15.6 € bez DPH

Popis produktu

Hrudný postroj Nobby je špičkovým kompromisom športového a funkčného vybavenia pre aktívne prechádzky a športovanie so psom. Prevedenie postroja zaisťuje správne a rovnomerné rozloženie tlaku pri ťahu. Postroj disponuje dvoma dielmi - hrudným a chrbtovým. Tie zaisťujú rovnomerné rozloženie tlaku aj v prípade, že pes intenzívnejšie ťahá. Celý postroj je vyrobený z veľmi ľahkých, funkčných materiálov, ktoré sú nenáročné na údržbu. Postroj je pri správnom nastavení na tele veľmi stabilný a nijako sa nepretáča.

Tento typ postroja je obzvlášť vhodný pre psíkov so širokým hrudníkom (napr. mops, fr. buldoček, buldog, stafford atď.).
 
Postroj je vyrobený z pevného nylonu, ktorý je prakticky podšitý neoprénom v namáhaných oblastiach. Neóprén je šetrný k srsti a rýchlo schne. Nezabudlo sa aj na bezpečnosť a tak je postroj je vybavený reflexnými prvkami v oblasti hrudníka. Postroj je vďaka možnosti nastavenia veľkosti ako medzi prednými labkami, tak v obvode hrudníka, veľmi variabilný. Napriek tomu psíka pred výberom veľkosti starostlivo premerajte!
 
Veľkosť:
  • L

  • šírka popruhu: 30mm

  • nastaviteľná veľkosť hrudného pásu (za prednými packami): 60-75cm

 
Ako vybrať správnu veľkosť postroja?
Pre zvolenie správnej veľkosti postroja zmerajte obvod hrudníka psíka za prednými nohami (merajte vždy mäkkým krajčírskym metrom). Miery uvedené pri postroji (napr. 60-75 cm) značia možnosť nastavenia obvodu hrudného pásu postroja. Pokiaľ teda má Váš psík obvod hrudníka napr. 55 cm, zvoľte veľkosť 50-60 cm. Voľte veľkosť postroja s aspoň minimálnou rezervou v obvode hrudníka.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie