Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Nobby MESH PRENO nórsky postroj XL tyrkysový

Náš kód: 80555-34   Kategórie: Postroje pre psov

Nórsky postroj pre psov vyrobený z nylonu a neoprénu. Vyznačuje pohodlným a ľahkým obliekaním. Je…

Celý popis
na dotaz
13.4 € 11.1 € bez DPH

Popis produktu

Nórsky postroj pre psov vyrobený z nylonu a neoprénu. Vyznačuje pohodlným a ľahkým obliekaním. Je vhodný ako na každodenné prechádzky, tak pre tréningy najrôznejších športov (agility, flyball - tu poslúži predovšetkým pohodlné očko na chrbte pre ľahkú manipuláciu so psom).

Vrchná vrstva z nylonu vzhľadovo pripomína sieťku. Matné strieborné kovové prvky (krúžky + karabína).

Veĺkosť:

  • dĺžka hrudnej časti 62 cm
  • šírka popruhov 40/45 mm
  • plynulo nastaviteľný obvod hrudníka 75-98 cm

 

Neoprenová podšívka je šetrná k srsti psa, ale aj rýchlo schne, keď sa pes v lete rád kúpe. Pohodlné polstrovanie z neoprénu v oblasti hrudníka, krku a ramien. Optimálne pohodlie pri nosení a tiež zaistenie, že psa pri behu postroj nedrie a nevytrháva srsť.

Jednoduché a rýchle nasadzovanie postroja. Rýchle zapnutie vodítka pomocou horného pútka. Nórsky postroj bol vyvinutý špeciálne pre aktívnych psov a chovateľov psov, a preto je ideálny pre jazdu na bicykli alebo jogging. Postroj zaručuje Vášmu psovi pohodlné nosenie, aj keď mierne ťahá. Všité držadlo na obojku umožňuje majiteľovi psa, aby mohol rýchlo reagovať v vzniknutej situácii a prípadne nechal psa ísť pri nohe. Postroj Nobby zaručuje vysokú kvalitu a funkčnosť v kombinácii s atraktívnym dizajnom.

POZOR! prosím, čítajte pozorne!:

Ako správne zmerať psa pred kúpou nórskeho postroja Nobby.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie