Infolinka ( Po - Štv: 8 - 16hod
Pia: 8 - 15hod)

Biogance Xtra Liss Detangler 250ml

Náš kód: Bio25   Kategórie: Šampóny pre psov

Biogance Extra Liss Detangler - rozčesávač plstnaté srsti pre psy a mačky Biogance je šetrná…

Celý popis
skladem 5 ks
Kedy dostanem tovar?
Osobný odber: ihneď k odberu
12.0 € 9.9 € bez DPH

Popis produktu

Biogance Extra Liss Detangler - rozčesávač plstnaté srsti pre psy a mačky

Biogance je šetrná prírodná francúzska kozmetika pre domáce zvieratá navrhnutá odborníkmi veterinárnych a farmaceutických odborov, ktorá nie je testovaná na zvieratách!

  • rozčesávač na splstnatělou srsť
  • Xtra Liss je vynikajúce riešenie na odstránenie najproblémovejšie chumáčov splstnatělé srsti
  • vhodné pre ultra splstnatělou srsť
  • vhodné pre psov i mačky
  • obsah: 250ml

 

Použitie:
Nasprejujte priamo na chumáče srsti, nechajte pôsobiť 2 minúty, potom prečesávajte proti smeru srsti. Ďalej kefujte normálne po smere srsti, až do úplného rozčesanie. Rozčesávací sprej možno použiť pred kúpaním alebo na mokrú srsť pred sušením. Zabráňte styku s očami.

Biogance je prvá francúzska rad kozmetických výrobkov pre domácich miláčikov, ktorá sa inšpirovala priamo z našej prírody. Je vyrábaná z prírodných a oraganicky aktívnych surovín, ktoré respekutjí ako naše domácich miláčikov, tak životné prostredie.

Produkty sú vyrábané bez použitia * parabénov, ** fenoxyetanolu a živočíšnych olejov. Biogance optimalizuje svoje receptúry tak, aby vyvíjal iba prírodné a zároveň účinné produkty.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde odborníci z odborov veterinárnych, chemických aj farmaceutických kombinujú svoje znalosti pre zvýšenie pohody našich domácich miláčikov. Viac než len prostý výrobok starostlivosti o domáce zvieratá, Biogance chce ponúkať to najlepšie pre naše domácich miláčikov.

Výrobky Biogance nie sú testované na zvieratách.

* Parabény sú skupinou chemických látok široko používaných ako konzervačné činidlá v kozmetike a farmateutickém priemyslu. Sú využívané najmä pre ich baktericídne a fungicídne vlastnosti. Môžu vyvolávať alergiu.

** Fenoxyetanol je využívaný ako konzervačný prostriedok nielen v kozmetike. Fenol obsiahnutý vo fenoxyetanolu má schopnosť vypnúť rekcia primárneho mechanizmu imunitného systému. To môže taktiež ohroziť funkciu orgánových sústav, bolesti hlavy, šok, slabosť, kŕče, poškodenie obličiek, srdcové zlyhanie, zlyhanie obličiek, alebo usmrtenie.

V porovnávači máte 0 produktov

Zobraziť porovnanie